
SuperBrugsen
To
TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5%
33 cl
Tilbuddet udløber i dag
54,55 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% · SuperBrugsen33 cl18,00 kr54,55 kr/liter
- Snublejuice 4,5%, To Øl · Wolt Market330 ml26,95 kr81,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- KONGENS BRYG 1,7% · REMA 100033 cl5,75 kr17,42 kr/liter
- Carl's Special · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Carl's Special · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Kongens Bryg Prima Mørkt Hvidtøl · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- KAISERDOM KELLERBIER 50 CL DS 4,8% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Carlsberg Nordlyst 2,5% · MENY33 cl8,25 kr25,00 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Bilka0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Carlsberg 1883 · Føtex0.33 l8,50 kr25,76 kr/liter
- Carls Special 6-pak.hi-con · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Kb Juleøl · Min Købmand10,95 kr
- Nordlyst · Bilka0.33 l11,00 kr33,33 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- SCHIØTZ MØRK MUMME 44 CL DS 6,5% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Nordlyst · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Porse Guld · Føtex0.33 l12,50 kr37,88 kr/liter
- Tuborg Grøn Sunsæt · Bilka0.5 l14,95 kr29,90 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Bilka0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Godt Bryg 1859 · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Dobbelt Øl · Føtex0.5 l16,50 kr33,00 kr/liter
- Peroni chill lemon · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- GUINNESS 4,2% · REMA 100044 cl16,95 kr38,52 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 272 dage. Gennemsnitsprisen for TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen er 36.27 kr og varierer fra 10.00 kr til 100.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 272 dage har Goma registreret prisdata for TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% hos SuperBrugsen i 22 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 8% af tiden. Ud af de 22 prisregistreringer har TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% været markeret som tilbud 22 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 272 dage kan vi se følgende mønstre: TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i februar, maj, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 274 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 278 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). TO ØL SNUBLEJUICE 33 CL DS 4,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.