
SuperBrugsen
Gavi
GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
92,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% hos SuperBrugsen koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 350 dage. Gennemsnitsprisen for GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% hos SuperBrugsen er 65.96 kr og varierer fra 59.00 kr til 79.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 350 dage har Goma registreret prisdata for GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% hos SuperBrugsen i 52 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 15% af tiden. Ud af de 52 prisregistreringer har GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% været markeret som tilbud 52 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 350 dage kan vi se følgende mønstre: GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 352 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 356 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). GAVI DOCG DEL COMUNE GAVI IT 75 CL 12,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.