
SuperBrugsen
Peter
PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
132,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Chardonnay · Netto37.5 cl20,00 kr53,33 kr/liter
- Chardonnay · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- AUSSIE RULES 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- SILVERBOOM CHARDONNAY · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Silverboom Special Reserve Chardonnay · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- YELLOW TAIL CHARDONNAY AU 75 CL 13% · 365discount75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Butcher's Cut Chardonnay · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Reserva Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Third Chardonnay · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% hos SuperBrugsen koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 119 dage. Gennemsnitsprisen for PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% hos SuperBrugsen er 99.00 kr og varierer fra 99.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 119 dage har Goma registreret prisdata for PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% hos SuperBrugsen i 7 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 7 prisregistreringer har PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% været markeret som tilbud 7 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 119 dage kan vi se følgende mønstre: PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% har været på tilbud hos SuperBrugsen i maj, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 121 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 125 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PETER LEHMANN BAROSSAN CHARDON 75CL 12% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.