Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,1 gProtein0 g
| Energi | 180 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, sukker, kuldioxid, farvestof (karamel E150d), surhedsregulerende middel (E338), naturlige aromaer (inkl. koffein).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Coca-Cola 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca Cola · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-cola · Min Købmand17,00 kr
- Coca Cola · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- COCA COLA · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Coca Cola Nrpet · MENY1.5 l21,95 kr14,63 kr/liter
- Coca Cola · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-Cola 1,5 l hos Wolt Market koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-Cola 1,5 l hos Wolt Market er 20.05 kr og varierer fra 17.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Coca-Cola 1,5 l hos Wolt Market i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Coca-Cola 1,5 l været markeret som tilbud 7 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Coca-Cola 1,5 l har været på tilbud hos Wolt Market i juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 81 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.