
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Coca-cola
Tilbuddet udløber i morgen
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,6 gProtein0 g
| Energi | 180 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, farvestof (karamel E150d), syre (E338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Coca-cola · Min Købmand17,00 kr
- Coca Cola · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca Cola · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-Cola 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- COCA COLA · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Coca Cola Nrpet · MENY1.5 l21,95 kr14,63 kr/liter
- Coca Cola · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml4,95 kr15,00 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola hos Min Købmand koster typisk 21.99 kr, men er lige nu på tilbud til 17.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 152 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola hos Min Købmand er 18.34 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 152 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola hos Min Købmand i 156 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 156 prisregistreringer har Coca-cola været markeret som tilbud 76 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 152 dage kan vi se følgende mønstre: Coca-cola har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca-cola er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.