Wolt Market
FRANKLY, ØKOLOGISK
Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice
340 ml
120,44 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi61 kcalFedt0,3 gSukker8,9 gProtein0,6 g
| Energi | 252 kJ / 61 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0,3 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0,1 g |
| Kulhydrat | 12,9 g |
| - heraf sukkerarter | 8,9 g |
| Kostfibre | 1,9 g |
| Protein | 0,6 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 4,8%
- Kulhydrat
- 91%
- Protein
- 4,2%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: 78,5% æble*, 17,5% ingefær*, 4% citron*, antioxidant: ascorbinsyre. *=økologisk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- INGEFÆRSHOT · REMA 1000340 ml21,95 kr64,56 kr/liter
- Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice · Wolt Market340 ml40,95 kr120,44 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- INGEFÆRSHOT · REMA 100060 ml10,00 kr166,67 kr/liter
- Ingefærshot øko. 60 ml. Frankly Juice · Wolt Market60 ml13,95 kr232,50 kr/liter
- Funktionel shot m. kiwi, ingefær og æblecidereddike · Bilka80 ml14,95 kr186,88 kr/liter
- Funktionel shot m. kiwi, ingefær og æblecidereddike · Føtex80 ml14,95 kr186,88 kr/liter
- Ingefærshot øko. · Nemlig0.06 l15,01 kr250,17 kr/liter
- Ingefærshot · Nemlig0.08 l15,75 kr196,88 kr/liter
- Ingefærshot m. æble & citron øko. Duice · Wolt Market60 ml19,95 kr332,50 kr/liter
- Ingefærshot · Bilka0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Ingefærshot m. tranebær · Bilka0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Ingefærshot m. æble, guava, dragefrugt og chili · Føtex450 ml22,00 kr48,89 kr/liter
- Ingefærshot · Føtex0.5 l22,00 kr44,00 kr/liter
- Ingefærshot m. tranebær · Føtex0.5 l22,00 kr44,00 kr/liter
- Ingefærshot m. æble, guava, dragefrugt og chili · Netto450 ml22,00 kr48,89 kr/liter
- Ingefærshot øko · Føtex0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Godmorgen Ingefær Shot · Løvbjerg450 ml24,99 kr55,53 kr/liter
- Ingefærshot m. æble, guava, dragefrugt og chili · Bilka450 ml25,00 kr55,56 kr/liter
- Ingefærshot m. granatæble · Bilka0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
- Ingefærshot øko · Bilka0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
- Ingefærshot m. granatæble · Føtex0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
- Ingefærshot øko · Netto0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
- Gb Ingefær Saft Øko · MENY250 ml27,95 kr111,80 kr/liter
- Ingefærshot øko. · Nemlig0.34 l31,60 kr92,94 kr/liter
- Ingefærshot øko · Bilka400 ml31,95 kr79,88 kr/liter
- Ingefærshot øko · Føtex400 ml31,95 kr79,88 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice hos Wolt Market koster 40.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice hos Wolt Market er 41.01 kr og varierer fra 36.50 kr til 42.45 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice hos Wolt Market i 159 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 159 prisregistreringer har Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice været markeret som tilbud 26 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Ingefærshot øko. 340 ml. Frankly Juice har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 12 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 53 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.