Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi43 kcalFedt0,5 gSukker10 gProtein0,5 g
| Energi | 179 kJ / 43 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0,5 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10 g |
| - heraf sukkerarter | 10 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 9,7%
- Kulhydrat
- 86%
- Protein
- 4,3%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, sukker, kuldioxid, farve (E150d), syre (phosphorsyre), naturlig aroma, aroma (koffein).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COLA · REMA 10003 l24,48 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka3 l24,48 kr8,16 kr/liter
- Cola · Nemlig3 l24,48 kr8,16 kr/liter
- Cola 6 x 0,5 l, Harboe · Wolt Market3 l24,50 kr8,17 kr/liter
- Cola (dåse) · Nemlig5.94 l61,56 kr10,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cola 6 x 0,5 l, Harboe hos Wolt Market koster 24.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Cola 6 x 0,5 l, Harboe hos Wolt Market er 29.72 kr og varierer fra 24.50 kr til 33.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Cola 6 x 0,5 l, Harboe hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Cola 6 x 0,5 l, Harboe aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Cola 6 x 0,5 l, Harboe kan købes hos Wolt Market til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 129 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.