Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,1 gProtein0 g
| Energi | 176 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,1 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola · Bilka7.92 l69,00 kr8,71 kr/liter
- COCA-COLA 24-PAK · Brugsen33 cl79,00 kr239,39 kr/liter
- Coca Cola 24-pak · MENY792 stk90,00 kr0,11 kr/stk
- COCA-COLA 24-PAK · 365discount33 cl99,00 kr300,00 kr/liter
- COCA-COLA 24-PAK · Kvickly33 cl99,00 kr300,00 kr/liter
- COCA-COLA 24-PAK · SuperBrugsen33 cl99,00 kr300,00 kr/liter
- Coca Cola · Føtex7.92 l109,00 kr13,76 kr/liter
- Coca Cola 24-pak · Wolt Market7.92 l119,95 kr15,15 kr/liter
- Coca cola · Bilka7.92 l150,00 kr18,94 kr/liter
- Coca cola · Føtex7.92 l150,00 kr18,94 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola 24-pak hos Wolt Market koster 119.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola 24-pak hos Wolt Market er 131.85 kr og varierer fra 110.00 kr til 143.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola 24-pak hos Wolt Market i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Coca Cola 24-pak været markeret som tilbud 8 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola 24-pak har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 4 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 53 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.