
Brugsen
Coca
COCA-COLA 24-PAK
33 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
239,39 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola · Bilka7.92 l69,00 kr8,71 kr/liter
- COCA-COLA 24-PAK · Brugsen33 cl79,00 kr239,39 kr/liter
- Coca Cola 24-pak · MENY792 stk90,00 kr0,11 kr/stk
- COCA-COLA 24-PAK · Kvickly33 cl99,00 kr300,00 kr/liter
- COCA-COLA 24-PAK · SuperBrugsen33 cl99,00 kr300,00 kr/liter
- Coca Cola · Føtex7.92 l109,00 kr13,76 kr/liter
- Coca Cola 24-pak · Wolt Market7.92 l119,95 kr15,15 kr/liter
- Coca cola · Bilka7.92 l150,00 kr18,94 kr/liter
- Coca cola · Føtex7.92 l150,00 kr18,94 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml4,95 kr15,00 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Cola · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Coca-cola Classic · MENY260 g9,95 kr38,27 kr/kg
- Pepsi Original Taste · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- COCA COLA · 365discount150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
COCA-COLA 24-PAK hos Brugsen koster 79.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 27. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 394 dage. Gennemsnitsprisen for COCA-COLA 24-PAK hos Brugsen er 90.78 kr og varierer fra 2.50 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 394 dage har Goma registreret prisdata for COCA-COLA 24-PAK hos Brugsen i 109 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 28% af tiden. Ud af de 109 prisregistreringer har COCA-COLA 24-PAK været markeret som tilbud 109 dage hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 394 dage kan vi se følgende mønstre: COCA-COLA 24-PAK har været på tilbud hos Brugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 395 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 400 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). COCA-COLA 24-PAK er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.