Wolt Market
Lurpak
Smør usaltet, Lurpak
200 g
Tilbuddet udløber mandag
125,00 kr/kg
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi747 kcalFedt82 gProtein0,6 gKulhydrat0,7 g
| Energi | 3.071 kJ / 747 kcal |
|---|---|
| Fedt | 82 g |
| Kulhydrat | 0,7 g |
| Protein | 0,6 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 99,3%
- Kulhydrat
- 0,4%
- Protein
- 0,3%
IngredienserVis mereVis mindre
INGREDIENSER: MÆLK, MÆLKESYREKULTUR
Allergener
Mælk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Saltet smør · Føtex200 g14,95 kr74,75 kr/kg
- LURPAK SMØRBAR · REMA 1000200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- LURPAK SMØR · REMA 1000200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- LURPAK SMØRBAR · Brugsen200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- LURPAK SMØR · Brugsen200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- Smør usaltet, Lurpak · Wolt Market200 g25,00 kr125,00 kr/kg
- Saltet smør · Føtex200 g25,95 kr129,75 kr/kg
- LURPAK SMØR · REMA 1000200 g27,95 kr139,75 kr/kg
- Smør (usaltet) · Nemlig200 g27,95 kr139,75 kr/kg
- Lurpak Smørbar · MENY200 g28,95 kr144,75 kr/kg
- Lurpak Smørbar · Spar200 g28,95 kr144,75 kr/kg
- Usaltet smør · Bilka200 g29,95 kr149,75 kr/kg
- Usaltet smør · Føtex200 g29,95 kr149,75 kr/kg
- Lurpak Smør Saltet · MENY200 g29,95 kr149,75 kr/kg
- Lurpak Smør Usaltet · MENY200 g33,95 kr169,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Fp Smør · Min Købmand200 g7,95 kr39,75 kr/kg
- Saltet smør · Netto200 g7,95 kr39,75 kr/kg
- Fp Smør · Spar200 g7,95 kr39,75 kr/kg
- SMØR · REMA 1000200 g7,96 kr39,80 kr/kg
- Fp Smør · MENY7,96 kr
- Smør (saltet) · Nemlig200 g7,96 kr39,80 kr/kg
- Saltet smør · Bilka200 g9,95 kr49,75 kr/kg
- SMØR · REMA 1000200 g14,95 kr74,75 kr/kg
- Smør øko. · Nemlig200 g14,95 kr74,75 kr/kg
- Smør saltet, First Price · Wolt Market200 g15,95 kr79,75 kr/kg
- Smør (saltet) · Nemlig200 g19,95 kr99,75 kr/kg
- Saltet smør · Netto200 g19,95 kr99,75 kr/kg
- ØKO THISE SMØR 200 G · Kvickly200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- ØKO THISE SMØR 200 G · SuperBrugsen200 g20,00 kr100,00 kr/kg
- Saltet smør · Bilka200 g21,95 kr109,75 kr/kg
- ØKO THISE SMØR · 365discount200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- Gb/øg Saltet Smør Øko · Spar200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- Gb/øg Usaltet Smør Øko · Spar200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- Smør øko · Bilka200 g22,95 kr114,75 kr/kg
- Smør øko · Føtex200 g24,95 kr124,75 kr/kg
- Smør (usaltet) øko. · Nemlig200 g25,00 kr125,00 kr/kg
- Smør (saltet) øko. · Nemlig200 g25,00 kr125,00 kr/kg
- Smør (saltet) øko. · Nemlig200 g25,00 kr125,00 kr/kg
- Smør Saltet, Lurpak · Wolt Market200 g25,00 kr125,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smør usaltet, Lurpak hos Wolt Market koster typisk 29.95 kr, men er lige nu på tilbud til 25.00 kr, hvilket giver en besparelse på 17%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Smør usaltet, Lurpak hos Wolt Market er 29.44 kr og varierer fra 24.00 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Smør usaltet, Lurpak hos Wolt Market i 154 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 154 prisregistreringer har Smør usaltet, Lurpak været markeret som tilbud 17 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 11% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Smør usaltet, Lurpak har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode.