Wolt Market
Neutral
Shampoo normal, Neutral
250 ml
Tilbuddet udløber mandag
112,00 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
INGREDIENTS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Shampoo parfumefri · Føtex250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Neutral Shampoo 250 Ml · Spar250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Shampoo parfumefri · Netto250 ml21,00 kr84,00 kr/liter
- SHAMPOO · REMA 1000250 ml23,95 kr95,80 kr/liter
- Shampoo (normalt hår) · Nemlig0.25 l23,95 kr95,80 kr/liter
- Shampoo parfumefri · Bilka250 ml24,17 kr96,68 kr/liter
- Shampoo normal, Neutral · Wolt Market250 ml28,00 kr112,00 kr/liter
- Neutral Shampoo 250 Ml · MENY250 ml34,95 kr139,80 kr/liter
- Neutral Shampoo 250 Ml · Min Købmand250 ml35,95 kr143,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- First Price Shampoo · Spar500 ml7,65 kr15,30 kr/liter
- Shampoo (alle hårtyper) · Nemlig0.5 l9,95 kr19,90 kr/liter
- 100 % Volume shampoo · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- 100 % Volume shampoo m. jasmin · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- Shampoo og balsam · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- 100 % Volume shampoo m. granatæble · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- 100 % Volume shampoo m. aloe vera tørt hår · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- Antiskælshampoo og -balsam · Bilka180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- 2-i-1 Aktive shampoo og shower gel · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- 2-i-1 Energy shampoo og shower gel · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Shampoo og balsam · Bilka400 ml10,00 kr25,00 kr/liter
- Antiskælshampoo og -balsam · Bilka400 ml10,00 kr25,00 kr/liter
- 100 % Volume shampoo · Føtex180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- Shampoo og balsam · Føtex180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- 100 % Volume shampoo m. aloe vera tørt hår · Føtex180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- Antiskælshampoo og -balsam · Føtex180 ml10,00 kr55,56 kr/liter
- SHAMPOO · REMA 1000375 ml10,20 kr27,20 kr/liter
- 2-i-1 Aktive shampoo og shower gel · Føtex300 ml10,75 kr35,83 kr/liter
- 2-i-1 Pulse shampoo og shower gel · Føtex300 ml10,75 kr35,83 kr/liter
- Moisture shampoo m. risprotein · Bilka50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- Classic Clean shampoo · Bilka250 ml12,00 kr48,00 kr/liter
- Moisture shampoo m. risprotein · Føtex50 ml12,00 kr240,00 kr/liter
- Shampoo · Netto375 ml12,20 kr32,53 kr/liter
- Shampoo · Bilka375 ml12,25 kr32,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Shampoo normal, Neutral hos Wolt Market koster typisk 36.50 kr, men er lige nu på tilbud til 28.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Shampoo normal, Neutral hos Wolt Market er 35.83 kr og varierer fra 25.00 kr til 37.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Shampoo normal, Neutral hos Wolt Market i 159 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 159 prisregistreringer har Shampoo normal, Neutral været markeret som tilbud 21 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Shampoo normal, Neutral har været på tilbud hos Wolt Market i maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode.