
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Materialer: Ikke tilsat optisk hvidt. På ydersiden af bleen er der brugt farve til dekoration.Inderside: Non-woven 100 % polypropylen (PP).Spredningslag: Non-woven af polyester og copolyester.Opsugende lag: Fluff af 100 % nyfiber cellulosemasse, FSC® mærket. Bleget uden brug af klor (TCF). Superabsorberende materiale af polyacrylat (SAP) - materialet har form som små kugler, der svulmer op i våd tilstand og ligner gelé. Yderside: Åndbar tekstil bagside af polyethylen folie (PE), polypropylen (PP) og calciumkarbonat.Elastikker: Elastan og polyuretan.Væskespærre: Non-woven polypropylen (PP).Tapestrimmel: Tape af polypropylen (PP).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PANTS XX-LARGE · REMA 100026 stk39,00 kr1,50 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Skifteunderlag · Bilka6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag · Føtex6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag, Libero · Wolt Market6 stk38,50 kr6,42 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Bilka10 stk40,04 kr4,00 kr/stk
- Buksebleer 4-7 år, DryNites · Wolt Market10 stk43,95 kr4,40 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Føtex10 stk45,10 kr4,51 kr/stk
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Føtex20 stk53,00 kr2,65 kr/stk
- Libero Up&go (8) 19-30 Kg · MENY20 stk75,00 kr3,75 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex22 stk79,00 kr3,59 kr/stk
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Bilka20 stk83,98 kr4,20 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka22 stk85,00 kr3,86 kr/stk
- Buksebleer str. 7, Libero Touch · Wolt Market22 stk115,50 kr5,25 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PANTS XX-LARGE hos REMA 1000 koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. februar 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 599 dage. Gennemsnitsprisen for PANTS XX-LARGE hos REMA 1000 er 50.96 kr og varierer fra 39.00 kr til 55.24 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 599 dage har Goma registreret prisdata for PANTS XX-LARGE hos REMA 1000 i 574 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har PANTS XX-LARGE været markeret som tilbud 60 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 16% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 599 dage kan vi se følgende mønstre: PANTS XX-LARGE har været på tilbud hos REMA 1000 i januar, marts, april, maj, juli, august, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 39 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.