Føtex
Libero
Buksebleer str. 8 19-30 kg
20 stk
Tilbuddet udløber torsdag
2,65 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Føtex20 stk53,00 kr2,65 kr/stk
- Libero Up&go (8) 19-30 Kg · MENY20 stk75,00 kr3,75 kr/stk
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Bilka20 stk83,98 kr4,20 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Skifteunderlag · Bilka6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag · Føtex6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag, Libero · Wolt Market6 stk38,50 kr6,42 kr/stk
- PANTS XX-LARGE · REMA 100026 stk39,00 kr1,50 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Bilka10 stk40,04 kr4,00 kr/stk
- Buksebleer 4-7 år, DryNites · Wolt Market10 stk43,95 kr4,40 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Føtex10 stk45,10 kr4,51 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex22 stk79,00 kr3,59 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka22 stk85,00 kr3,86 kr/stk
- Buksebleer str. 7, Libero Touch · Wolt Market22 stk115,50 kr5,25 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Buksebleer str. 8 19-30 kg hos Føtex koster typisk 83.98 kr, men er lige nu på tilbud til 53.00 kr, hvilket giver en besparelse på 37%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Buksebleer str. 8 19-30 kg hos Føtex er 69.54 kr og varierer fra 53.00 kr til 83.98 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Buksebleer str. 8 19-30 kg hos Føtex i 515 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Buksebleer str. 8 19-30 kg været markeret som tilbud 273 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 75% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Buksebleer str. 8 19-30 kg har været på tilbud hos Føtex i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 19 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 13 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Buksebleer str. 8 19-30 kg er ofte på tilbud (75% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.