
MENY
Essity Denmark
Libero Up&go (8) 19-30 Kg
20 stk
Tilbuddet udløber i dag
3,75 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Føtex20 stk53,00 kr2,65 kr/stk
- Libero Up&go (8) 19-30 Kg · MENY20 stk75,00 kr3,75 kr/stk
- Buksebleer str. 8 19-30 kg · Bilka20 stk83,98 kr4,20 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- Skifteunderlag · Bilka6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag · Føtex6 stk35,10 kr5,85 kr/stk
- Skifteunderlag, Libero · Wolt Market6 stk38,50 kr6,42 kr/stk
- PANTS XX-LARGE · REMA 100026 stk39,00 kr1,50 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Bilka10 stk40,04 kr4,00 kr/stk
- Buksebleer 4-7 år, DryNites · Wolt Market10 stk43,95 kr4,40 kr/stk
- Natbleer str. 4-7 år 17-30 kg - 10 stk · Føtex10 stk45,10 kr4,51 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Føtex22 stk79,00 kr3,59 kr/stk
- Buksebleer str. 7 16-26 kg · Bilka22 stk85,00 kr3,86 kr/stk
- Buksebleer str. 7, Libero Touch · Wolt Market22 stk115,50 kr5,25 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Up&go (8) 19-30 Kg hos MENY koster typisk 89.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 17%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Up&go (8) 19-30 Kg hos MENY er 78.57 kr og varierer fra 65.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Libero Up&go (8) 19-30 Kg hos MENY i 216 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 47% af tiden. Ud af de 216 prisregistreringer har Libero Up&go (8) 19-30 Kg været markeret som tilbud 122 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 56% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 455 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Up&go (8) 19-30 Kg har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Up&go (8) 19-30 Kg er ofte på tilbud (56% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.