
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Mellemristet instant kaffe.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Instant kaffe refill · Bilka210 g69,00 kr328,57 kr/kg
- GOLD REFILL · REMA 1000210 g76,65 kr365,00 kr/kg
- Instant kaffe refill · Føtex210 g99,00 kr471,43 kr/kg
- Nescafe Gold Refill · Spar210 g99,95 kr475,95 kr/kg
- Nescafe Gold Refill · MENY210 g109,95 kr523,57 kr/kg
- Nescafe Gold Refill · Min Købmand210 g119,95 kr571,19 kr/kg
- Nescafé Gold refill · Nemlig210 g119,95 kr571,19 kr/kg
- Instantkaffe gold refill, Nescafé · Wolt Market210 g131,95 kr628,33 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- Instant kaffe · Føtex90 g29,00 kr322,22 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Instant kaffe · Netto100 g30,50 kr305,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GOLD REFILL hos REMA 1000 koster 76.65 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 613 dage. Gennemsnitsprisen for GOLD REFILL hos REMA 1000 er 73.25 kr og varierer fra 59.00 kr til 76.65 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 613 dage har Goma registreret prisdata for GOLD REFILL hos REMA 1000 i 576 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har GOLD REFILL været markeret som tilbud 34 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 9% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 613 dage kan vi se følgende mønstre: GOLD REFILL har været på tilbud hos REMA 1000 i januar, februar, april, maj, juli, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.