
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRØNNE STENFRI DRUER · REMA 1000500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- Druer grønne · Nemlig500 g24,00 kr48,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Stenfrie grønne druer øko · Netto500 g15,00 kr30,00 kr/kg
- STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE · Løvbjerg500 g19,99 kr39,98 kr/kg
- Druer Autumncrisp · Nemlig500 g20,00 kr40,00 kr/kg
- STENFRI GRØNNE DRUER · REMA 1000400 g24,00 kr60,00 kr/kg
- Vindruer grønne stenfri · Wolt Market500 g25,00 kr50,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Bilka500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Føtex500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Vindruer Grønne · Spar500 g28,00 kr56,00 kr/kg
- Druer Grøn Stenfri 500G · Min Købmand500 g30,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Grønne I Bakke, Sten · MENY500 g32,00 kr64,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · Min Købmand500 g38,00 kr76,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · MENY40,00 kr
- Grønne druer stenfri · Bilka750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Grønne druer stenfri · Netto750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Autumn Crisp Oh · Spar750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Omhu Druer I Bakke · MENY750 stk54,95 kr0,07 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRØNNE STENFRI DRUER hos REMA 1000 koster 24.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 444 dage. Gennemsnitsprisen for GRØNNE STENFRI DRUER hos REMA 1000 er 23.55 kr og varierer fra 10.00 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 444 dage har Goma registreret prisdata for GRØNNE STENFRI DRUER hos REMA 1000 i 218 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 49% af tiden. Ud af de 218 prisregistreringer har GRØNNE STENFRI DRUER været markeret som tilbud 7 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 3% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 444 dage kan vi se følgende mønstre: GRØNNE STENFRI DRUER har været på tilbud hos REMA 1000 i august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. GRØNNE STENFRI DRUER er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 390 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000.