Løvbjerg
Stenfri
STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE
500 g
Tilbuddet udløber i dag
39,98 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE · Løvbjerg500 g19,99 kr39,98 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Stenfrie grønne druer øko · Netto500 g15,00 kr30,00 kr/kg
- Druer Autumncrisp · Nemlig500 g20,00 kr40,00 kr/kg
- GRØNNE STENFRI DRUER · REMA 1000500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- STENFRI GRØNNE DRUER · REMA 1000400 g24,00 kr60,00 kr/kg
- Druer grønne · Nemlig500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- Vindruer grønne stenfri · Wolt Market500 g25,00 kr50,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Bilka500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Føtex500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Vindruer Grønne · Spar500 g28,00 kr56,00 kr/kg
- Druer Grøn Stenfri 500G · Min Købmand500 g30,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Grønne I Bakke, Sten · MENY500 g32,00 kr64,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · Min Købmand500 g38,00 kr76,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · MENY40,00 kr
- Grønne druer stenfri · Bilka750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Grønne druer stenfri · Netto750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Autumn Crisp Oh · Spar750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Omhu Druer I Bakke · MENY750 stk54,95 kr0,07 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE hos Løvbjerg koster 19.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE hos Løvbjerg er 19.99 kr og varierer fra 19.99 kr til 19.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.