
Nemlig
Druer Autumncrisp
500 g
Tilbuddet udløber søndag
40,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Druer Autumncrisp · Nemlig500 g20,00 kr40,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Stenfrie grønne druer øko · Netto500 g15,00 kr30,00 kr/kg
- STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE · Løvbjerg500 g19,99 kr39,98 kr/kg
- GRØNNE STENFRI DRUER · REMA 1000500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- STENFRI GRØNNE DRUER · REMA 1000400 g24,00 kr60,00 kr/kg
- Druer grønne · Nemlig500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- Vindruer grønne stenfri · Wolt Market500 g25,00 kr50,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Bilka500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Føtex500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Vindruer Grønne · Spar500 g28,00 kr56,00 kr/kg
- Druer Grøn Stenfri 500G · Min Købmand500 g30,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Grønne I Bakke, Sten · MENY500 g32,00 kr64,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · Min Købmand500 g38,00 kr76,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · MENY40,00 kr
- Grønne druer stenfri · Bilka750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Grønne druer stenfri · Netto750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Autumn Crisp Oh · Spar750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Omhu Druer I Bakke · MENY750 stk54,95 kr0,07 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Druer Autumncrisp hos Nemlig koster typisk 28.00 kr, men er lige nu på tilbud til 20.00 kr, hvilket giver en besparelse på 29%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Druer Autumncrisp hos Nemlig er 26.65 kr og varierer fra 20.00 kr til 28.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Druer Autumncrisp hos Nemlig i 284 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 61% af tiden. Ud af de 284 prisregistreringer har Druer Autumncrisp været markeret som tilbud 74 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 26% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Druer Autumncrisp har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, april, maj, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Der går typisk 27 dage mellem hver tilbudsperiode. Druer Autumncrisp er ofte på tilbud (26% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.