
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Druer grønne · Nemlig500 g24,00 kr48,00 kr/kg
- GRØNNE STENFRI DRUER · REMA 1000500 g24,00 kr48,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Stenfrie grønne druer øko · Netto500 g15,00 kr30,00 kr/kg
- STENFRI DRUER, GRØN 500 G I BAKKE · Løvbjerg500 g19,99 kr39,98 kr/kg
- Druer Autumncrisp · Nemlig500 g20,00 kr40,00 kr/kg
- STENFRI GRØNNE DRUER · REMA 1000400 g24,00 kr60,00 kr/kg
- Vindruer grønne stenfri · Wolt Market500 g25,00 kr50,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Bilka500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Stenfrie grønne druer · Føtex500 g26,00 kr52,00 kr/kg
- Vindruer Grønne · Spar500 g28,00 kr56,00 kr/kg
- Druer Grøn Stenfri 500G · Min Købmand500 g30,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Grønne I Bakke, Sten · MENY500 g32,00 kr64,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · Min Købmand500 g38,00 kr76,00 kr/kg
- Øko-druer Autumn Crisp Oh · MENY40,00 kr
- Grønne druer stenfri · Bilka750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Grønne druer stenfri · Netto750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Druer Autumn Crisp Oh · Spar750 g45,00 kr60,00 kr/kg
- Omhu Druer I Bakke · MENY750 stk54,95 kr0,07 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Druer grønne hos Nemlig koster 24.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Druer grønne hos Nemlig er 23.58 kr og varierer fra 16.00 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Druer grønne hos Nemlig i 417 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 89% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Druer grønne været markeret som tilbud 25 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Druer grønne har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, juni og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 88 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 117 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.