
365discount
Danish Crown
KYLLINGEBRYST 90 G
90 g
Tilbuddet udløber onsdag
111,11 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KYLLINGEBRYST 90 G · 365discount90 g10,00 kr111,11 kr/kg
- Grillet kyllingebryst i skiver · Bilka90 g12,00 kr133,33 kr/kg
- Grillet kyllingebryst i skiver · Føtex90 g15,95 kr177,22 kr/kg
- Grillet kyllingebryst i skiver · Netto90 g15,95 kr177,22 kr/kg
- Dgs Kyllingebryst 90 G · MENY90 g19,95 kr221,67 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kyllingefilet i skiver · Føtex90 g10,00 kr111,11 kr/kg
- Kyllingefilet i skiver m. bacon · Føtex90 g10,00 kr111,11 kr/kg
- Røget kyllingebryst · Netto100 g10,00 kr100,00 kr/kg
- Røget kyllingebryst · Bilka100 g11,00 kr110,00 kr/kg
- Røget kyllingebryst · Føtex100 g11,00 kr110,00 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Bilka100 g12,00 kr120,00 kr/kg
- KYLLINGEBRYST · REMA 1000120 g12,95 kr107,92 kr/kg
- KYLLING SANDWICHSK. · REMA 100090 g12,95 kr143,89 kr/kg
- Kyllingebryst (i skiver) · Nemlig90 g12,95 kr143,89 kr/kg
- Kyllingeskiver m. bacon · Nemlig90 g12,95 kr143,89 kr/kg
- Kyllingefilet i skiver · Bilka90 g13,95 kr155,00 kr/kg
- Kyllingefilet i skiver m. bacon · Bilka90 g13,95 kr155,00 kr/kg
- Kyllingefilet i skiver · Netto90 g13,95 kr155,00 kr/kg
- Kyllingebryst · Nemlig130 g14,03 kr107,92 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Føtex100 g14,25 kr142,50 kr/kg
- Kyllingeskiver m. tomat · Nemlig90 g14,75 kr163,89 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Bilka100 g14,95 kr149,50 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver klassisk, Den Grønne Slagter · Løvbjerg60 g14,99 kr249,83 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Bilka100 g15,00 kr150,00 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver m. tomat, basilikum og hvidløg · Føtex80 g15,00 kr187,50 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Føtex80 g15,00 kr187,50 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver m. tomat · Føtex80 g15,00 kr187,50 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Føtex80 g15,00 kr187,50 kr/kg
- Kyllingebryst i skiver · Føtex100 g15,00 kr150,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KYLLINGEBRYST 90 G hos 365discount koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for KYLLINGEBRYST 90 G hos 365discount er 11.21 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for KYLLINGEBRYST 90 G hos 365discount i 42 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 42 prisregistreringer har KYLLINGEBRYST 90 G været markeret som tilbud 41 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: KYLLINGEBRYST 90 G har været på tilbud hos 365discount i januar, februar, marts, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 352 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 357 dage. KYLLINGEBRYST 90 G er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.