
365discount
Nordlie Food
KNÆKBRØD
200 g
Tilbuddet udløber onsdag
60,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KNÆKBRØD · 365discount200 g12,00 kr60,00 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka200 g14,00 kr70,00 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Føtex200 g15,00 kr75,00 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød Blå · Spar200 g19,95 kr99,75 kr/kg
- Leksand Fuldk.knækbrød Blå · MENY200 g20,95 kr104,75 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød Blå · Min Købmand200 g20,95 kr104,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Knækbrød · Bilka250 g9,17 kr36,68 kr/kg
- Knækbrød m. sesam · Bilka250 g9,22 kr36,88 kr/kg
- Knækbrød m. ost og pestosmag · Bilka37 g9,95 kr268,92 kr/kg
- WASA SPORT VALORA · Brugsen275 g10,00 kr36,36 kr/kg
- WASA DELIKATESS 270 G WASA · Brugsen270 g10,00 kr37,04 kr/kg
- WASA RÅGI 275 G WASA · Brugsen275 g10,00 kr36,36 kr/kg
- Knækbrød · Føtex250 g10,25 kr41,00 kr/kg
- Knækbrød Delikatess · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Knækbrød Rågi · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Wasa Frukost · Løvbjerg110 g11,99 kr109,00 kr/kg
- Mini Knækbrød m. chokoladestyk · Nemlig50 g16,75 kr335,00 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka270 g18,00 kr66,67 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød · Bilka275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Rugsprø Original · MENY200 g18,00 kr90,00 kr/kg
- Wasa Sport · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Delikatess · MENY270 g18,00 kr66,67 kr/kg
- Wasa Rågi · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Wasa Crisp'n Wheat · MENY110 g18,00 kr163,64 kr/kg
- Wasa Surdeg Flerkorn · MENY275 g18,00 kr65,45 kr/kg
- Knækbrød m. krydderurter øko · Bilka190 g18,99 kr99,95 kr/kg
- Knækbrød m. krydderurter øko · Føtex190 g18,99 kr99,95 kr/kg
- Fuldkornsknækbrød m. frø og havsalt · Føtex200 g20,14 kr100,70 kr/kg
- Knækbrød m. havre · Nemlig200 g20,25 kr101,25 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KNÆKBRØD hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 405 dage. Gennemsnitsprisen for KNÆKBRØD hos 365discount er 10.64 kr og varierer fra 8.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 405 dage har Goma registreret prisdata for KNÆKBRØD hos 365discount i 25 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 25 prisregistreringer har KNÆKBRØD været markeret som tilbud 25 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 405 dage kan vi se følgende mønstre: KNÆKBRØD har været på tilbud hos 365discount i april, juni, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 406 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 405 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). KNÆKBRØD er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.