
365discount
Änglamark
ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G
250 g
Tilbuddet udløber onsdag
72,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G · 365discount250 g18,00 kr72,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Brombærmarmelade · Bilka340 g16,78 kr49,35 kr/kg
- Bellafonde brombærmarmelade 340g · Netto340 g16,95 kr49,85 kr/kg
- BROMBÆRMARMELADE · REMA 1000400 g17,95 kr44,87 kr/kg
- Brombærmarmelade · Føtex380 g30,00 kr78,95 kr/kg
- Brombærmarmelade · Bilka380 g32,00 kr84,21 kr/kg
- Brombærmarmelade · Nemlig380 g34,75 kr91,45 kr/kg
- Dgf Skovbærmarmelade · MENY34,95 kr
- Brombærmarmelade øko · Bilka270 g35,00 kr129,63 kr/kg
- Brombærmarmelade øko · Føtex270 g35,95 kr133,15 kr/kg
- D.G.F. Brombærmarmelade · MENY380 g36,95 kr97,24 kr/kg
- D.G.F Marmelade Brombær · Min Købmand380 g36,95 kr97,24 kr/kg
- D.G.F Marmelade Brombær · Spar380 g36,95 kr97,24 kr/kg
- Brombærmarmelade øko. · Nemlig270 g37,75 kr139,81 kr/kg
- Brombærmarmelade · Bilka320 g39,95 kr124,84 kr/kg
- Brombærmarmelade · Nemlig320 g41,95 kr131,09 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G hos 365discount koster 18.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G hos 365discount er 18.00 kr og varierer fra 18.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G hos 365discount i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G været markeret som tilbud 1 dag hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G har været på tilbud hos 365discount i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). ØKO ÄNGLAMARK BROMBÆRMARMELADE 250 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.