
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder Svovldioxid og sulfitter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- AUSSIE RULES 13,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cabernet Shiraz · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Cabernet Shiraz · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Estate Third Shiraz · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- FAULKNER & ARCHER 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Shiraz · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve · Spar75 cl72,95 kr97,27 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve · MENY75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- *aus Shiraz Reserve 13,5% · Min Købmand75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Nugan Estate Third Shiraz · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
- Reserve Collection Cabernet Shiraz · Bilka75 cl79,97 kr106,63 kr/liter
- Syrah · Føtex75 cl81,70 kr108,93 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Bilka75 cl85,00 kr113,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Føtex75 cl85,00 kr113,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Bilka37.5 cl89,00 kr237,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Føtex37.5 cl89,00 kr237,33 kr/liter
- PETER LEHMANN BAROSSAN SHIRAZ 75CL 14% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- PETER LEHMANN BAROSSAN SHIRAZ 75CL 14% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Bright & Bold Shiraz 14% · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Shiraz · Bilka75 cl100,54 kr134,05 kr/liter
- Maison Castel Syrah · Nemlig0.75 l124,95 kr166,60 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve 14% · MENY300 cl129,95 kr43,32 kr/liter
- Outback Shiraz 13,5% · Spar300 cl145,00 kr48,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
AUSSIE RULES 13,5% hos REMA 1000 koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 614 dage. Gennemsnitsprisen for AUSSIE RULES 13,5% hos REMA 1000 er 39.22 kr og varierer fra 29.00 kr til 41.66 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 614 dage har Goma registreret prisdata for AUSSIE RULES 13,5% hos REMA 1000 i 578 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har AUSSIE RULES 13,5% været markeret som tilbud 21 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 614 dage kan vi se følgende mønstre: AUSSIE RULES 13,5% har været på tilbud hos REMA 1000 i februar, april og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 76 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 69 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000.