
Kvickly
Pepperbox
PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
78,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AUSSIE RULES 13,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Cabernet Shiraz · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- YELLOW TAIL SHIRAZ AU 75 CL 13,5% · 365discount0.75 l40,00 kr53,33 kr/liter
- Cabernet Shiraz · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Estate Third Shiraz · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- FAULKNER & ARCHER 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Shiraz · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve · Spar75 cl72,95 kr97,27 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve · MENY75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- *aus Shiraz Reserve 13,5% · Min Købmand75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Nugan Estate Third Shiraz · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
- Reserve Collection Cabernet Shiraz · Bilka75 cl79,97 kr106,63 kr/liter
- Syrah · Føtex75 cl81,70 kr108,93 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Bilka75 cl85,00 kr113,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Føtex75 cl85,00 kr113,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Bilka37.5 cl89,00 kr237,33 kr/liter
- Grand Barossa Shiraz · Føtex37.5 cl89,00 kr237,33 kr/liter
- PETER LEHMANN BAROSSAN SHIRAZ 75CL 14% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- PETER LEHMANN BAROSSAN SHIRAZ 75CL 14% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Bright & Bold Shiraz 14% · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
- Shiraz · Bilka75 cl100,54 kr134,05 kr/liter
- Maison Castel Syrah · Nemlig0.75 l124,95 kr166,60 kr/liter
- Aus Shiraz Reserve 14% · MENY300 cl129,95 kr43,32 kr/liter
- Outback Shiraz 13,5% · Spar300 cl145,00 kr48,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% hos Kvickly koster 59.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 154 dage. Gennemsnitsprisen for PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% hos Kvickly er 63.67 kr og varierer fra 59.00 kr til 69.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 154 dage har Goma registreret prisdata for PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% hos Kvickly i 15 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 10% af tiden. Ud af de 15 prisregistreringer har PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% været markeret som tilbud 15 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 154 dage kan vi se følgende mønstre: PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% har været på tilbud hos Kvickly i april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 156 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 160 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). PEPPERBOX SHIRAZ AU 75 CL 13,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.