Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi20 kcalFedt0,5 gSukker2,5 gProtein0,5 g
| Energi | 84 kJ / 20 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0,5 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0,1 g |
| Kulhydrat | 4,5 g |
| - heraf sukkerarter | 2,5 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 18,4%
- Kulhydrat
- 73,5%
- Protein
- 8,2%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, humle, humleekstrakt, naturlig aroma, kulsyre.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Bilka6 stk24,12 kr4,02 kr/stk
- HARBOE PILSNER · REMA 10001.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% (dåse) · Nemlig1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner (dåse) · Nemlig1.98 l25,32 kr12,79 kr/liter
- Harbø Pilsner 0,0% 6X33cl · MENY198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Min Købmand198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Spar198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Netto0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Pilsner 0,0% hos Bilka koster 24.12 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Pilsner 0,0% hos Bilka er 25.28 kr og varierer fra 24.12 kr til 27.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Pilsner 0,0% hos Bilka i 533 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Harboe Pilsner 0,0% aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Harboe Pilsner 0,0% kan købes hos Bilka til 24 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 246 alternativer tilgængelige på tværs af 14 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.