
Kvickly
Harboe
HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0%
198 cl
Tilbuddet udløber i dag
11,11 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 4,6% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 10001.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Bilka6 stk24,12 kr4,02 kr/stk
- Harboe Pilsner 0,0% (dåse) · Nemlig1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- HARBOE PILSNER 4,6% · REMA 10001.98 l25,32 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner (dåse) · Nemlig1.98 l25,32 kr12,79 kr/liter
- Harboe Premium Pilsner · Netto1.98 l25,32 kr12,79 kr/liter
- Harbø Pilsn Premium 6-Pk · MENY198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harbø Pilsner 0,0% 6X33cl · MENY198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 6-pk · Min Købmand198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Min Købmand198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Spar198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 6-pk · Spar198 cl34,95 kr17,65 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Netto0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% hos Kvickly koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 31. oktober 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 329 dage. Gennemsnitsprisen for HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% hos Kvickly er 21.83 kr og varierer fra 20.00 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 329 dage har Goma registreret prisdata for HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% hos Kvickly i 46 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 14% af tiden. Ud af de 46 prisregistreringer har HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% været markeret som tilbud 46 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 329 dage kan vi se følgende mønstre: HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% har været på tilbud hos Kvickly i januar, april, juni, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 331 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 335 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.