
Min Købmand
Harboes Bryggeri
Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl
198 cl
15,13 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi84 kJFedt0,5 gSukker2,5 gProtein0,5 g
| Energi | 84 kJ |
|---|---|
| Fedt | 0,5 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0,1 g |
| Kulhydrat | 4,5 g |
| - heraf sukkerarter | 2,5 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 18,4%
- Kulhydrat
- 73,5%
- Protein
- 8,2%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, humle, humleekstrakt, naturlig aroma, kulsyre.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Brugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl22,00 kr11,11 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 10001.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Bilka6 stk24,12 kr4,02 kr/stk
- Harboe Pilsner 0,0% (dåse) · Nemlig1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto1.98 l24,12 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner (dåse) · Nemlig1.98 l25,32 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Min Købmand198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harbø Pilsner 0,0% 6X33cl · MENY198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl · Spar198 cl29,95 kr15,13 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Harboe Premium Pilsner · Netto0.33 l3,50 kr10,61 kr/liter
- Harboe Pilsner · Nemlig0.33 l3,55 kr10,76 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Netto0.33 l3,95 kr11,97 kr/liter
- HARBOE PILSNER · REMA 100033 cl4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner 0,0% · Netto0.33 l4,02 kr12,18 kr/liter
- Harboe Pilsner · Netto0.33 l4,22 kr12,79 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Bilka0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Harboe Pilsner Light · Føtex0.33 l4,50 kr13,64 kr/liter
- Carlsberg Pilsner 4,6% · Min Købmand33 l4,67 kr0,14 kr/liter
- Grøn Tuborg 33 Cl. · Min Købmand33 stk4,67 kr0,14 kr/stk
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- CARLSBERG 4,6% · REMA 100033 cl5,00 kr15,15 kr/liter
- Harbø Pilsner Premium · MENY33 cl5,97 kr18,09 kr/liter
- Grøn Tuborg · Nemlig0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- HEINEKEN 4,6% · REMA 100033 cl6,44 kr19,52 kr/liter
- PILSNER 4,6% · REMA 100033 cl7,00 kr21,21 kr/liter
- Heineken (dåse) · Nemlig0.33 l7,10 kr21,52 kr/liter
- GRØN TUBORG 4,6% · REMA 100033 cl7,25 kr21,97 kr/liter
- Grøn Tuborg Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Heineken Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Ceres Top Pilsner · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl hos Min Købmand koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 10. juli 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 83 dage. Gennemsnitsprisen for Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl hos Min Købmand er 30.87 kr og varierer fra 22.00 kr til 34.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 83 dage har Goma registreret prisdata for Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl hos Min Købmand i 71 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 71 prisregistreringer har Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl været markeret som tilbud 15 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 21% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 83 dage kan vi se følgende mønstre: Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl har været på tilbud hos Min Købmand i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Harboe Pilsner 0,0% 6x33cl er ofte på tilbud (21% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 28 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.