Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay alkoholfri · Bilka75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl71,70 kr95,60 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Chardonnay · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl91,79 kr122,39 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl91,79 kr122,39 kr/liter
- Cs Chardonnay 2025 Øko · Min Købmand75 cl91,95 kr122,60 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl100,99 kr134,65 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl101,53 kr135,37 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl104,14 kr138,85 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Chardonnay · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- CASILLERO DIABLO CHARDONNAY CHILE 13,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- AUSSIE RULES 13% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- S.C. VISTANA 12,5% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl39,00 kr104,00 kr/liter
- SILVERBOOM CHARDONNAY · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Silverboom Res Chardonnay · Løvbjerg75 cl39,99 kr53,32 kr/liter
- Butcher's Cut Chardonnay · Løvbjerg75 cl44,99 kr59,99 kr/liter
- Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Reserva Chardonnay · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Nugan Third Chardonnay · Spar75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Chardonnay · Bilka37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
- DISSENAY CHARDONNAY FRANKRIG · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Chardonnay · Føtex37.5 cl49,00 kr130,67 kr/liter
- Diamond Hill Chardonnay · Spar75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
- JACOBS CREEK CHARDONNAY AU 75 CL 13,1% · 365discount75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- FAULKNER & ARCHER 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- 1659 12,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- DIABLO GOLDEN CHARDONNAY CHI 75 CL 13,5% · Brugsen75 cl50,00 kr66,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Chardonnay hos Bilka koster 104.14 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 567 dage. Gennemsnitsprisen for Chardonnay hos Bilka er 85.00 kr og varierer fra 50.00 kr til 104.14 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 567 dage har Goma registreret prisdata for Chardonnay hos Bilka i 438 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 77% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Chardonnay været markeret som tilbud 78 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 21% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 567 dage kan vi se følgende mønstre: Chardonnay har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, maj, juli, august, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 43 dage mellem hver tilbudsperiode. Chardonnay er ofte på tilbud (21% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 125 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.