Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex43 stk53,00 kr1,23 kr/stk
- Libero Comfort 3st 5-8 Kg · MENY43 stk75,00 kr1,74 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka43 stk83,98 kr1,95 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MIDI BLEER · REMA 100056 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Gb Bleer Midi 5-9kg · MENY56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer midi str. 3 · Nemlig56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Bilka56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Føtex56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Gb Bleer Midi Str 3 · Min Købmand56 stk69,95 kr1,25 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · Spar40 stk75,00 kr1,88 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex40 stk79,00 kr1,98 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka40 stk85,00 kr2,13 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · MENY40 stk110,92 kr2,77 kr/stk
- Bleer str. 3, Libero Touch · Wolt Market40 stk115,50 kr2,89 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg - 129 stk · Bilka129 stk165,00 kr1,28 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg 108 stk. · Bilka108 stk255,00 kr2,36 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bleer str. 3 5-8 kg hos Bilka koster 83.98 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Bleer str. 3 5-8 kg hos Bilka er 82.52 kr og varierer fra 79.98 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Bleer str. 3 5-8 kg hos Bilka i 537 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bleer str. 3 5-8 kg været markeret som tilbud 190 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 52% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Bleer str. 3 5-8 kg har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. Bleer str. 3 5-8 kg er ofte på tilbud (52% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 36 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.