
MENY
Essity Denmark
Libero Comfort 3st 5-8 Kg
43 stk
Tilbuddet udløber i dag
1,74 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex43 stk53,00 kr1,23 kr/stk
- Libero Comfort 3st 5-8 Kg · MENY43 stk75,00 kr1,74 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka43 stk83,98 kr1,95 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MIDI BLEER · REMA 100056 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Gb Bleer Midi 5-9kg · MENY56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer midi str. 3 · Nemlig56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Bilka56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Føtex56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg · Netto56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Gb Bleer Midi Str 3 · Min Købmand56 stk69,95 kr1,25 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · Spar40 stk75,00 kr1,88 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex40 stk79,00 kr1,98 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka40 stk85,00 kr2,13 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · MENY40 stk110,92 kr2,77 kr/stk
- Bleer str. 3, Libero Touch · Wolt Market40 stk115,50 kr2,89 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg - 129 stk · Bilka129 stk165,00 kr1,28 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg 108 stk. · Bilka108 stk255,00 kr2,36 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Libero Comfort 3st 5-8 Kg hos MENY koster typisk 89.95 kr, men er lige nu på tilbud til 75.00 kr, hvilket giver en besparelse på 17%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 444 dage. Gennemsnitsprisen for Libero Comfort 3st 5-8 Kg hos MENY er 77.85 kr og varierer fra 65.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 444 dage har Goma registreret prisdata for Libero Comfort 3st 5-8 Kg hos MENY i 144 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 32% af tiden. Ud af de 144 prisregistreringer har Libero Comfort 3st 5-8 Kg været markeret som tilbud 95 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 66% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 444 dage kan vi se følgende mønstre: Libero Comfort 3st 5-8 Kg har været på tilbud hos MENY i januar, februar, maj, juni, juli, august, september, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 35 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Libero Comfort 3st 5-8 Kg er ofte på tilbud (66% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.