
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ikke tilsat optisk hvidt og farve. På ydersiden af bleen er der brugt farve til dekoration.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer midi str. 3 · Nemlig56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MIDI BLEER · REMA 100056 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Gb Bleer Midi 5-9kg · MENY56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Bilka56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Føtex56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex43 stk53,00 kr1,23 kr/stk
- Gb Bleer Midi Str 3 · Min Købmand56 stk69,95 kr1,25 kr/stk
- Libero Comfort 3st 5-8 Kg · MENY43 stk75,00 kr1,74 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · Spar40 stk75,00 kr1,88 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex40 stk79,00 kr1,98 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka43 stk83,98 kr1,95 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka40 stk85,00 kr2,13 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · MENY40 stk110,92 kr2,77 kr/stk
- Bleer str. 3, Libero Touch · Wolt Market40 stk115,50 kr2,89 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg - 129 stk · Bilka129 stk165,00 kr1,28 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg 108 stk. · Bilka108 stk255,00 kr2,36 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bleer midi str. 3 hos Nemlig koster 49.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Bleer midi str. 3 hos Nemlig er 53.21 kr og varierer fra 49.00 kr til 55.42 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Bleer midi str. 3 hos Nemlig i 456 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bleer midi str. 3 aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
Bleer midi str. 3 kan købes hos Nemlig til 49 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 15 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.