Føtex
Salling FRI
Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk
56 stk
0,95 kr/stk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Føtex56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
- Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk · Bilka56 stk52,95 kr0,95 kr/stk
Lignende varer og andre varianter
- MIDI BLEER · REMA 100056 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Gb Bleer Midi 5-9kg · MENY56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer midi str. 3 · Nemlig56 stk49,00 kr0,88 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex43 stk53,00 kr1,23 kr/stk
- Gb Bleer Midi Str 3 · Min Købmand56 stk69,95 kr1,25 kr/stk
- Libero Comfort 3st 5-8 Kg · MENY43 stk75,00 kr1,74 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · Spar40 stk75,00 kr1,88 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Føtex40 stk79,00 kr1,98 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka43 stk83,98 kr1,95 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg · Bilka40 stk85,00 kr2,13 kr/stk
- Libero Touch Open Str.3 · MENY40 stk110,92 kr2,77 kr/stk
- Bleer str. 3, Libero Touch · Wolt Market40 stk115,50 kr2,89 kr/stk
- Bleer str. 3 5-8 kg - 129 stk · Bilka129 stk165,00 kr1,28 kr/stk
- Bleer str. 4 7-12 kg 108 stk. · Bilka108 stk255,00 kr2,36 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk hos Føtex koster 52.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk hos Føtex er 56.76 kr og varierer fra 50.00 kr til 60.19 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk hos Føtex i 481 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 93% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk været markeret som tilbud 84 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 23% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk har været på tilbud hos Føtex i marts, april, maj, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 31 dage mellem hver tilbudsperiode. Bleer str. 3 4-9 kg - 56 stk er ofte på tilbud (23% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.