Bilka
Suspekt
Vodka
70 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
105,64 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vodka · Bilka70 cl73,95 kr105,64 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Vodka · Netto20 cl41,95 kr209,75 kr/liter
- Vodka · Bilka20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Vodka · Føtex20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Stoli Vodka (40%) · Nemlig0.2 l57,75 kr288,75 kr/liter
- VODKA 37,5% · REMA 100070 cl67,95 kr97,07 kr/liter
- Vodka · Netto70 cl70,95 kr101,36 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Wolt Market700 ml75,95 kr108,50 kr/liter
- Polskey Vodka (37,5%) · Nemlig0.7 l77,75 kr111,07 kr/liter
- Vodka · Netto35 cl79,95 kr228,43 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · MENY70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Smirnoff Vodka Red 37.5% · Spar35 cl89,95 kr257,00 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Spar70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Vostock Vodka · Min Købmand70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- SMIRNOFF RED 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Absolut Vodka Blue 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vodka hos Bilka koster typisk 149.00 kr, men er lige nu på tilbud til 73.95 kr, hvilket giver en besparelse på 50%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 4. august 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Vodka hos Bilka er 119.31 kr og varierer fra 73.95 kr til 149.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Vodka hos Bilka i 344 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 74% af tiden. Ud af de 344 prisregistreringer har Vodka været markeret som tilbud 15 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 4% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Vodka har været på tilbud hos Bilka i februar, juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 86 dage og forventes at slutte om 12 dage (mandag). Der går typisk 189 dage mellem hver tilbudsperiode. Vodka er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare.