Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Fremstillet af melasse.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vodka · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Vodka · Netto70 cl104,95 kr149,93 kr/liter
- Cuba Pure Vodka 37,5% · MENY70 cl119,95 kr171,36 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Vodka · Netto20 cl41,95 kr209,75 kr/liter
- Vodka · Bilka20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Vodka · Føtex20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Stoli Vodka (40%) · Nemlig0.2 l57,75 kr288,75 kr/liter
- VODKA 37,5% · REMA 100070 cl67,95 kr97,07 kr/liter
- Vodka · Netto70 cl70,95 kr101,36 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl73,95 kr105,64 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Wolt Market700 ml75,95 kr108,50 kr/liter
- Polskey Vodka (37,5%) · Nemlig0.7 l77,75 kr111,07 kr/liter
- Vodka · Netto35 cl79,95 kr228,43 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · MENY70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Smirnoff Vodka Red 37.5% · Spar35 cl89,95 kr257,00 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Spar70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Vostock Vodka · Min Købmand70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- SMIRNOFF RED 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Absolut Vodka Blue 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vodka hos Bilka koster 89.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Vodka hos Bilka er 90.09 kr og varierer fra 65.00 kr til 104.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Vodka hos Bilka i 528 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vodka været markeret som tilbud 86 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 24% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Vodka har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 26 dage mellem hver tilbudsperiode. Vodka er ofte på tilbud (24% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.