Netto
Absolut
Vodka
20 cl
209,75 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Vodka · Netto20 cl41,95 kr209,75 kr/liter
- Vodka · Bilka20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Vodka · Føtex20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Stoli Vodka (40%) · Nemlig0.2 l57,75 kr288,75 kr/liter
- VODKA 37,5% · REMA 100070 cl67,95 kr97,07 kr/liter
- Vodka · Netto70 cl70,95 kr101,36 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl73,95 kr105,64 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Wolt Market700 ml75,95 kr108,50 kr/liter
- Polskey Vodka (37,5%) · Nemlig0.7 l77,75 kr111,07 kr/liter
- Vodka · Netto35 cl79,95 kr228,43 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · MENY70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Smirnoff Vodka Red 37.5% · Spar35 cl89,95 kr257,00 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Spar70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Vostock Vodka · Min Købmand70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- SMIRNOFF RED 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Absolut Vodka Blue 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl101,73 kr145,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Vodka hos Netto koster 41.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 441 dage. Gennemsnitsprisen for Vodka hos Netto er 40.61 kr og varierer fra 39.00 kr til 41.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 441 dage har Goma registreret prisdata for Vodka hos Netto i 430 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Vodka aldrig været markeret som tilbud hos Netto.
Vodka kan købes hos Netto til 42 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 71 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.