
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vodka
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Smirnoff Vodka Red 37.5% · Spar35 cl89,95 kr257,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Vodka · Netto20 cl41,95 kr209,75 kr/liter
- Vodka · Bilka20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Vodka · Føtex20 cl44,95 kr224,75 kr/liter
- Stoli Vodka (40%) · Nemlig0.2 l57,75 kr288,75 kr/liter
- VODKA 37,5% · REMA 100070 cl67,95 kr97,07 kr/liter
- Vodka · Netto70 cl70,95 kr101,36 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl71,50 kr102,14 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl73,95 kr105,64 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Wolt Market700 ml75,95 kr108,50 kr/liter
- Polskey Vodka (37,5%) · Nemlig0.7 l77,75 kr111,07 kr/liter
- Vodka · Netto35 cl79,95 kr228,43 kr/liter
- Vodka · Føtex70 cl85,00 kr121,43 kr/liter
- Vodka · Bilka70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · Kvickly70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- SOBIESKI VODKA 70 CL 37,5% · SuperBrugsen70 cl89,00 kr127,14 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · MENY70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Vostock Vodka 37,5% · Spar70 cl89,95 kr128,50 kr/liter
- Vostock Vodka · Min Købmand70 cl96,95 kr138,50 kr/liter
- SMIRNOFF RED 70 CL 37,5% · Brugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- ABSOLUT VODKA 70 CL 40% · Kvickly70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- Absolut Vodka Blue 40% · Spar70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
- FINLANDIA VODKA 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl99,00 kr141,43 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Smirnoff Vodka Red 37.5% hos Spar koster 89.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Smirnoff Vodka Red 37.5% hos Spar er 83.90 kr og varierer fra 79.95 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Smirnoff Vodka Red 37.5% hos Spar i 247 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 54% af tiden. Ud af de 247 prisregistreringer har Smirnoff Vodka Red 37.5% aldrig været markeret som tilbud hos Spar.
Smirnoff Vodka Red 37.5% kan købes hos Spar til 90 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 71 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.