Bilka
Schweppes
Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri
0.33 l
36,36 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 13 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, grapefrugtjuice fra koncentrat 3%, kuldioxid, syre: citronsyre,surhedsregulerende middel: (E331), sødestoffer: (E952, E950, E955), konserveringsmiddel: (E202), antioxidant: (E300), stabilisatorer: (E445, E444), modiceret stivelse(E1450), naturlige citronaromaer, naturlig aroma, farvestof (E160a), aroma.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Schweppes Pink Grape Zero · MENY33 cl13,95 kr42,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri hos Bilka koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 143 dage. Gennemsnitsprisen for Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri hos Bilka er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 143 dage har Goma registreret prisdata for Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri hos Bilka i 143 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 143 prisregistreringer har Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri kan købes hos Bilka til 12 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 8 alternativer tilgængelige på tværs af 7 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.