
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi1 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 5 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), citronjuice fra koncentrat (0,5%), gulerodskoncentrat, sødestoffer (E950, E952, E955), stabilisatorer (E414, E445), naturlig aroma, konserveringsmidler (E202, E211), farvestof (E160a)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade(dåse) · Nemlig1.98 l45,20 kr22,83 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade (dåse · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Min Købmand koster 20.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Min Købmand er 19.39 kr og varierer fra 18.00 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Min Købmand i 125 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 82% af tiden. Ud af de 125 prisregistreringer har Faxe Kondi Pink 0 Kal været markeret som tilbud 72 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 58% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pink 0 Kal har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Pink 0 Kal er ofte på tilbud (58% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.