
MENY
Royal Unibrew
Faxe Kondi Appelsin 0 Kal.
150 cl
Tilbuddet udløber i morgen
6,63 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi4 kcalFedt0 gSukker0,5 gProtein0 g
| Energi | 16 kJ / 4 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,5 g |
| - heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, appelsinjuice fra koncentrat (5%), kuldioxid, syre (E330) naturlig aroma, surhedsregulerende middel (E331), antioxidant (E300), sødestoffer (acesulfam, Kaspartam), stabilisatorer (E445, E412, E415), naturligt farvestof (E160a), konserveringsmidler (E202, E211).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Føtex1.5 l20,50 kr13,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Min Købmand150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Nemlig1.5 l21,75 kr14,50 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier m. appelsin 1,5 L · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade(dåse) · Nemlig1.98 l45,20 kr22,83 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade (dåse · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex0.33 l6,00 kr18,18 kr/liter
- Squash Orange sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Tuborg Squash Appelsin Sf · MENY33 cl9,95 kr30,15 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Bilka1.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY50 cl21,50 kr43,00 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Appelsinsodavand sukkerfri · Netto3 l24,48 kr8,16 kr/liter
- Appelsinsodavand · Netto7.92 l36,00 kr4,55 kr/liter
- Faxe K. Appels 0 Kal 6P Ds · Spar198 cl42,95 kr21,69 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Nemlig1.98 l44,20 kr22,32 kr/liter
- Faxe K. Appels 0 Kal 6P Ds · Min Købmand198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Faxe K. Appels 0 Kal 6P Ds · MENY198 cl49,95 kr25,23 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Nemlig6.6 l69,95 kr10,60 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 kalorier · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
- Faxe K. App. 0 Kal 24pk Ds · MENY792 cl119,95 kr15,15 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. hos MENY koster typisk 21.95 kr, men er lige nu på tilbud til 9.95 kr, hvilket giver en besparelse på 55%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 441 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. hos MENY er 18.89 kr og varierer fra 7.95 kr til 58.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 441 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. hos MENY i 369 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 84% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. været markeret som tilbud 178 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 441 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). Der går typisk 10 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.