
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi1 kcalSalt0,1 g
| Energi | 5 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), citronjuice fra koncentrat (0,5%), gulerodskoncentrat, sødestoffer (E950, E952, E955), stabilisatorer (E414, E445), naturlig aroma, konserveringsmidler (E202, E211), farvestof (E160a)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade(dåse) · Nemlig1.98 l45,20 kr22,83 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade (dåse · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- CLOUDY LEMON · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- X-RAY PINK LEMONADE 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- DANDKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka1 l12,00 kr12,00 kr/liter
- Lemonade · Netto300 ml12,00 kr40,00 kr/liter
- Pink lemonade · Føtex1 l14,50 kr14,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Lemonsodavand · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Læskedrik m. citron og lime · Nemlig0.25 l17,95 kr71,80 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka18,50 kr
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Bilka0.85 l20,00 kr23,53 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Bilka20,00 kr
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Føtex22,00 kr
- Faxe Kondi Lemonade 0 · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Rabarberlemonade øko. · Nemlig0.265 l24,80 kr93,58 kr/liter
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron og hindbær · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron · Føtex850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pink Lemonade hos Nemlig koster 22.75 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pink Lemonade hos Nemlig er 19.43 kr og varierer fra 9.00 kr til 22.75 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pink Lemonade hos Nemlig i 377 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi Pink Lemonade været markeret som tilbud 72 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pink Lemonade har været på tilbud hos Nemlig i februar, april, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 26 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Pink Lemonade er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 4 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.