
MENY
Royal Unibrew
Faxe Kondi Lemonade 0 Kal
150 cl
Tilbuddet udløber i dag
6,63 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 11 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), æblejuice fra koncentrat, citronjuice fra koncentrat, sødestoffer (aspartam, acesulfam K, natriumcyklamat), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), citronmelisseekstrakt, naturlig aroma, vegetabilske olier (kokos, raps), antioxidant (E300), saflorkoncentrat
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- CLOUDY LEMON · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- X-RAY PINK LEMONADE 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- DANDKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka1 l12,00 kr12,00 kr/liter
- Lemonade · Netto300 ml12,00 kr40,00 kr/liter
- Pink lemonade · Føtex1 l14,50 kr14,50 kr/liter
- Lemonsodavand · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Læskedrik m. citron og lime · Nemlig0.25 l17,95 kr71,80 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka18,50 kr
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Bilka0.85 l20,00 kr23,53 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Bilka20,00 kr
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Føtex22,00 kr
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Rabarberlemonade øko. · Nemlig0.265 l24,80 kr93,58 kr/liter
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron og hindbær · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron · Føtex850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Lemonade m. rabarbersmag øko. · Nemlig0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos MENY koster typisk 21.95 kr, men er lige nu på tilbud til 9.95 kr, hvilket giver en besparelse på 55%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 257 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos MENY er 18.40 kr og varierer fra 9.95 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 257 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos MENY i 224 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 224 prisregistreringer har Faxe Kondi Lemonade 0 Kal været markeret som tilbud 115 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 51% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 257 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Lemonade 0 Kal har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 11 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Lemonade 0 Kal er ofte på tilbud (51% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.