
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 11 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), æblejuice fra koncentrat, citronjuice fra koncentrat, sødestoffer (aspartam, acesulfam K, natriumcyklamat), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), citronmelisseekstrakt, naturlig aroma, vegetabilske olier (kokos, raps), antioxidant (E300), saflorkoncentrat
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxee Kondi Lemonade 0 Kal · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex792 cl75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar koster 21.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 253 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar er 20.13 kr og varierer fra 10.00 kr til 22.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 253 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar i 247 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 247 prisregistreringer har Faxe Kondi Lemonade 0 Kal været markeret som tilbud 51 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 21% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 253 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Lemonade 0 Kal har været på tilbud hos Spar i januar, februar, marts og april. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Lemonade 0 Kal er ofte på tilbud (21% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 155 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.