
365discount
Faxe
FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET
150 cl
Tilbuddet udløber onsdag
8,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxee Kondi Lemonade 0 Kal · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex792 cl75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 224 dage. Gennemsnitsprisen for FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET hos 365discount er 13.33 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 224 dage har Goma registreret prisdata for FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET hos 365discount i 24 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 24 prisregistreringer har FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET været markeret som tilbud 24 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 224 dage kan vi se følgende mønstre: FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET har været på tilbud hos 365discount i februar, marts, juni, juli, august og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 226 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 225 dage og forventes at slutte om 6 dage (onsdag). FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.