Føtex
Faxe Kondi
Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier
1.5 l
14,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 11 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), æblejuice fra koncentrat, citronjuice fra koncentrat, sødestoffer (aspartam, acesulfam K, natriumcyklamat), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), citronmelisseekstrakt, naturlig aroma, vegetabilske olier (kokos, raps), antioxidant (E300), saflorkoncentrat
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxee Kondi Lemonade 0 Kal · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex792 cl75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
- 1/4 PL FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 24-PAK · 365discount792 cl89,00 kr11,24 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Føtex koster 21.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. februar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 239 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Føtex er 18.39 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 239 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Føtex i 242 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 242 prisregistreringer har Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier været markeret som tilbud 141 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 58% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 239 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier har været på tilbud hos Føtex i februar, marts, april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 11 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier er ofte på tilbud (58% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 7 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex.