Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 11 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), æblejuice fra koncentrat, citronjuice fra koncentrat, sødestoffer (aspartam, acesulfam K, natriumcyklamat), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), citronmelisseekstrakt, naturlig aroma, vegetabilske olier (kokos, raps), antioxidant (E300), saflorkoncentrat
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxee Kondi Lemonade 0 Kal · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex792 cl75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar koster 21.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 251 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar er 21.71 kr og varierer fra 19.95 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 251 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Lemonade 0 Kal hos Spar i 248 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 248 prisregistreringer har Faxe Kondi Lemonade 0 Kal aldrig været markeret som tilbud hos Spar.
Faxe Kondi Lemonade 0 Kal kan købes hos Spar til 22 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 21 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.