Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi1 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 5 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), citronjuice fra koncentrat (0,5%), gulerodskoncentrat, sødestoffer (E950, E952, E955), stabilisatorer (E414, E445), naturlig aroma, konserveringsmidler (E202, E211), farvestof (E160a)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxee Kondi Lemonade 0 Kal · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar50 cl21,95 kr43,90 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand50 cl23,00 kr46,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex792 cl75,00 kr9,47 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex7.92 l75,00 kr9,47 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri hos Bilka koster 20.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 388 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri hos Bilka er 19.80 kr og varierer fra 16.00 kr til 20.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 388 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri hos Bilka i 388 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri kan købes hos Bilka til 20 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 22 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.