Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi3 kcalFedt0 gSukker0,2 gProtein0 g
| Energi | 11 kJ / 3 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,3 g |
| - heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), æblejuice fra koncentrat, citronjuice fra koncentrat, sødestoffer (aspartam, acesulfam K, natriumcyklamat), stabilisatorer (E414, E444, E445), konserveringsmidler (E202, E211), citronmelisseekstrakt, naturlig aroma, vegetabilske olier (kokos, raps), antioxidant (E300), saflorkoncentrat
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI LEMONADE 0 KAL 150 CL PET · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Spar150 cl21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- CLOUDY LEMON · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- X-RAY PINK LEMONADE 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- DANSKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- DANDKVAND · REMA 10001 l6,45 kr6,45 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka1 l12,00 kr12,00 kr/liter
- Lemonade · Netto300 ml12,00 kr40,00 kr/liter
- Pink lemonade · Føtex1 l14,50 kr14,50 kr/liter
- Lemonsodavand · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Læskedrik m. citron og lime · Nemlig0.25 l17,95 kr71,80 kr/liter
- Pink lemonade · Bilka18,50 kr
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Bilka0.85 l20,00 kr23,53 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Bilka20,00 kr
- Faxe Kondi Lemonade 0 Kal · MENY50 cl20,95 kr41,90 kr/liter
- Lemonade m. citronsmag til opblanding øko · Føtex22,00 kr
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Lemonade 0 · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Rabarberlemonade øko. · Nemlig0.265 l24,80 kr93,58 kr/liter
- Lemonade m. pink grapefrugt- og hyldeblomstsmag · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron og hindbær · Føtex0.85 l24,95 kr29,35 kr/liter
- Lemonade m. citron · Føtex850 ml25,00 kr29,41 kr/liter
- Lemonade m. rabarbersmag øko. · Nemlig0.5 l25,00 kr50,00 kr/liter
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Bilka koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 258 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Bilka er 17.58 kr og varierer fra 9.95 kr til 21.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 258 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier hos Bilka i 260 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 260 prisregistreringer har Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier været markeret som tilbud 120 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 46% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 258 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 13 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Lemonade 0 kalorier er ofte på tilbud (46% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 27 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.