Wolt Market
Faxe Kondi
Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l
1.5 l
15,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), citronjuice fra koncentrat (0,5%), gulerodskoncentrat, sødestoffer (E950, E952, E955), stabilisatorer (E414, E445), naturlig aroma, konserveringsmidler (E202, E211), farvestof (E160a)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade(dåse) · Nemlig1.98 l45,20 kr22,83 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade (dåse · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l hos Wolt Market koster 22.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 115 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l hos Wolt Market er 21.90 kr og varierer fra 16.00 kr til 23.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 115 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l hos Wolt Market i 111 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 111 prisregistreringer har Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l været markeret som tilbud 14 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 115 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l har været på tilbud hos Wolt Market i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 32 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.