
Spar
Royal Unibrew
Faxe Kondi Pink 0 Kal
150 cl
Tilbuddet udløber i dag
6,67 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi1 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 5 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, syre (E330), surhedsregulerende middel (E331), citronjuice fra koncentrat (0,5%), gulerodskoncentrat, sødestoffer (E950, E952, E955), stabilisatorer (E414, E445), naturlig aroma, konserveringsmidler (E202, E211), farvestof (E160a)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI PINK 0KAL 1,5 L PET · Brugsen1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Appelsin 0 Kal. · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink 0 Kal · Min Købmand150 cl20,99 kr13,99 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Føtex1.5 l21,50 kr14,33 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade 0 kalorier 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade · Nemlig1.5 l22,75 kr15,17 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade(dåse) · Nemlig1.98 l45,20 kr22,83 kr/liter
- Faxe Kondi Pink Lemonade (dåse · Nemlig7.92 l98,00 kr12,37 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Sodavand m. pink grapefrugtsmag sukkerfri · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Faxe Kondi pink lemonade sukkerfri · Netto0.5 l19,95 kr39,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Spar koster typisk 22.95 kr, men er lige nu på tilbud til 10.00 kr, hvilket giver en besparelse på 56%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 405 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Spar er 18.43 kr og varierer fra 10.00 kr til 23.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 405 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pink 0 Kal hos Spar i 388 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 96% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Faxe Kondi Pink 0 Kal været markeret som tilbud 216 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 59% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 405 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pink 0 Kal har været på tilbud hos Spar i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Pink 0 Kal er ofte på tilbud (59% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.