Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi22 kcalFedt0 gSukker1,7 gProtein0,5 g
| Energi | 94 kJ / 22 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 4,8 g |
| - heraf sukkerarter | 1,7 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 90,6%
- Protein
- 9,4%
IngredienserVis mereVis mindre
vand, BYGMALT, MALTODEXTRIN, HUMLE & gær
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Implosion alkoholfri · Bilka1.98 l55,00 kr27,78 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex1.98 l59,00 kr29,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Ahornbryg · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Cero 0,0% · Netto0.33 l13,00 kr39,39 kr/liter
- Hoppy Lager øko. (0,5%) (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- AHORNBRYG 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Estrella Damm 0,0% · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- Cero 0,0% · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cero 0,0% · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Ahornbryg · Føtex0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- AhornBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · Kvickly250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · SuperBrugsen250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Ahornbryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Corona Cero 0,0 · MENY330 ml18,95 kr57,42 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Skovlyst Ahornbryg Alk.fri · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Bilka0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Implosion alkoholfri hos Bilka koster 55.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 142 dage. Gennemsnitsprisen for Implosion alkoholfri hos Bilka er 56.36 kr og varierer fra 50.00 kr til 59.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 142 dage har Goma registreret prisdata for Implosion alkoholfri hos Bilka i 130 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 92% af tiden. Ud af de 130 prisregistreringer har Implosion alkoholfri været markeret som tilbud 1 dag hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 1% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 142 dage kan vi se følgende mønstre: Implosion alkoholfri har været på tilbud hos Bilka i maj. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Implosion alkoholfri er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 132 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.